Vlasy plné krásy aneb krása vlasů začíná v ústech

On-line kurz o výživě pro zdraví a krásu vlasů.

Tento online program přináší porozumění tomu, jak vnější péčí můžeme dospět ke zdravým vlasům.

Užijte si naplno krásu Vaší hřívy. 

Naše zdraví se zobrazuje v našich vlasech a naše vlasy jsou odrazem naší energie. 

Chceme mít vlasy plné života, které dávaly zprávu o kráse naší bytosti.

Energie vnější a vnitřní se setkávají uvnitř nás. Proto zdraví vlasů můžeme ovlivnit buď zevnitř hlubinou prací na sobě. Ale protože jak uvnitř, tak venku, můžeme zdraví vlasů ovlivnit i zvenku správnou stravou a péčí.

Nechte Vaši korunu zářit

co vás v kurzu čeká?

Podíváme se na vlasy z historického úhlu pohledu, kdy vlasy byly vždy nositelem duchovních kvalit a odrazem plodnosti a vitality.

Promluvím o růstových fázích vlasu a rozklíčujete si sami, kdy a jakém období mohlo dojít ke změně, která vedla k problémům s vlasy.

Pokud Vás zajímá pohled na zdraví vlasů z hlediska tradičních medicín, pak poskytnu pohled Tradiční čínské medicíny a Ajurvédy.

Pak budeme dopodrobna rozebírat všechny prvky, které neodmyslitelně patří ke zdravým vlasům.

Nakonec se zastavíme u vlasových rituálech, které nám pomohou udržet vlasy v dobré kondici.

Součástí je i vzorový jídelníček a superfoodové koktejly na podporu krásných vlasů zevnitř i s popisem, jak jednotlivé ingredience přispívají ke zdraví vlasů.

vím, o čem mluvím

Sama jsem procházela obdobím nedostatečné výživy, hormonálními výkyvy v období před a po těhotenství i velkým stresovým vypětím v souvislosti se závažnou diagnózou dcery. 

V tomto období nebyly zrovna vlasy mou prioritou, ale vždy jsem se snažila zůstat věrná dobré stravě a v respektu k cyklům přírody, které mě ve všech okolnostech zachovávaly v síle.

pro koho jsou vlasy plné krásy?

Tento program je pro všechny, kdo se zabývají svým zdravím a zdravím svých vlasů. 

Potýkáte se s padáním vlasů, lámavosti a suchou pokožkou?

Jsou tyto problémy spojené s hormonálními změnami, konstitucí, stresem nebo špatnou výživou? Pojďme se na to zaměřit.

Chcete se zaměřit na hlubší příčiny padání vlasů? I pro vás je tento kurz.

co je součástí kurzu vlasy plné krásy?

12 videí o celkové délce 110 minut na téma zdraví vlasů z hlubšího úhlu pohledu, zaměřené zejména na úpravu celkového životního a stravovacího stylu. To pomůže nejen vašim vlasům, ale celkovému zdraví celé bytosti.

Ve videích vám dopodrobna vysvětlím souvislosti mezi vlasy a vnitřním stavem organismu a zaměříme se blíže na prvky, které v organismu mohou v souvislosti se špatnou kvalitou vlasů chybět, kde je můžeme získat ze stravy, na co si máme dát pozor při vzájemných interakcích a úpravě stravy, aby se potřebné složky vstřebaly a organismem využily.

Skripta v PDF s těmi nejdůležitějšími informacemi.

Ve skriptech najdete souhrn toho nedůležitějšího, co by Vám nemělo uniknout.

2 vzorové jídelníčky na celý den zaměřené na zdraví vlasů pro inspiraci

Obrázky k akupresuře a masážím

Podpora ve FB skupině.

Ve FB skupině Cykly života budeme diskutovat vaše dotazy, sdílet zkušenosti, dozvědět se ještě něco více o stravě a cykličnosti.

jako BONUS 50% SLEVA na individuální on-line konzultaci (tj. 500 kč za hodinu)

Pokud budete mít pocit, že váš problém je na hlubší úrovni a potřebujete individuální on-line konzultaci, tak jsem zde pro Vás za přátelskou cenu 500 kč za hodinu.

co vám kurz přinese?

Vhled do symbolického významu vlasů a tím pádem i důvodů, proč i o své vlasy správně pečovat.

Jak se na vlasy dívají tradiční medicíny a jaké další orgány souvisí se zdravím vlasů, tedy na které orgány z hlediska zdraví vlasů v těle bychom se měli více zaměřit a pečovat o ně.

Ucelené poznatky o tom, jak vlasy rostou a co k tomuto růstu nezbytně potřebují.

Zorientujete se v tom, co asi ve Vašem těle možná chybí či přebývá a jakým způsobem to nejlépe doplnit.

Budete mít dostatek inspirace k malým změnám v jídelníčku, které povedou v výrazným změnám na Vašem zevnějšku.

Budete si užívat všechny benefity změny ve výběru stravy jako je větší množství energie, lehkost mysli a zdraví těla.

nechte svou korunu zářit!

Hodnota kurzu 

s mojí osobní podporou 

ve FB skupině je 999 Kč. 

kdo vás kurzem provede?

cykly_zivota_bianka_horvathova (1)

Petra Bianka Horváthová

Jsem holistická farmaceutka a vystudovala jsem výživové poradenství, zabývám se dlouhodobě Ájurvédou a hledám spojitosti s TCM a naší západní medicínou.

Při své práci jsem se setkala s velkým množstvím lidí, kteří přicházeli s potíži s vlasy a vlasovou pokožkou, při hlubším dotazování často zároveň pociťovali i úbytek energie, jakási pocit „pod dekou“ nebo vyhoření, jak pak mohly vypadat jejich vlasy? Ano, vlasy souvisí s naším celkovým energetickým systémem, naší stravou i naším vnitřním nastavením.

Nabízím tedy ucelený pohled na problematiku zdraví vlasů a řešení nabízím zejména v drobných a jednoduchých úpravách stravy a v respektů k přirozeným cyklům těla a přírody.

Nechte se korunovat krásnou Vašich vlasů!
Nechte Vaši korunu zářit!
Ať jsou Vaše vlasy plné krásy

často kladené otázky a odpovědi

Pokud chcete vědět, co stojí za krásou vlasů vedle povedené genetiky, zajímá Vás správná výživa nebo se jen chcete dozvědět něco víc o svém těle, pak jste vítáni.

Ano, uvedená doporučená jsou platná i pro ženy před, v , i po menopauze. Zastavuji se zde také u potřeb žen v tomto období. Pokud by se objevily nějaké nejasnosti, tak se můžete vždy zeptat buď přímo nebo ve FB skupině, kde Vám ráda dotazy zodpovím. Pokud trpíte hlubšími potíži s menopauzou a ráda byste se zaměřila na hlubší práci, pak nabízím individuální online setkání se slevou 50 procent.

Ano, většina doporučení je platná a vhodná i pro ženy těhotné a kojící, protože se zaměřuje na optimalizovaný příjem základních látek. Také se zmiňuji o konkrétních potřebách žen těhotných a kojících. Pokud by se objevily nějaké nejasnosti, tak se můžete vždy zeptat buď přímo nebo ve FB skupině, kde Vám ráda dotazy zodpovím. V každém případě je vhodné respektovat doporučení Vašeho odborného lékaře.

Chápu Vaše obavy. Ale nemusíte se ničeho obávat. Vše dostanete srozumitelně popsané v úvodním emailu. Všechna videa najdete přehledně seřazená na jedné stránce. A v případě nesnází mě můžete kontaktovat i na kontaktní adrese.

Často můžeme mít pocit, že nemáme ani chvilku pro sebe. Pokud Vás téma zajímá, pak můžete rychle projít skripta, kde jsou zhuštěné informace a pak se v první řadě zaměřit na kapitoly, které Vás budou zajímat a postupně případně zbytek informací.

Skutečná změna se děje ihned, a to Vaším odhodláním ke změně a tu pocítíte okamžitě ve formě odhodlání. Zjistit, kde nejspíš děláte chybu ve svém stravování, co Vašemu jídelníčku nejvíce chybí a následně stačí v první řadě tuto jednu surovinu zařadit do stravy. Následně je důležité vytrvat. Změny se v těle na jistých úrovních dějí rychle. Upraví se zažívání, zlepší se stolice. Že se živiny dostávají až na úroveň vlasů v první řadě zjistíte na svých nehtech, které budou pevnější, lesklejší a bez skvrn. To je dobrá známka toho, že jste na dobré cestě a vlasy budou následovat.

Nemusíte. Všechny informace jsem se snažila podat co nejsrozumitelněji. Pokud by se mi to přeci jen nepovedlo, pak neváhejte doptat se na cokoli Vás zajímá.

Všechny Vaše podněty jsou pro mě cenná zpětná vazba

©2023 – Všechna práva vyhrazena | Petra Bianka Horváthová | GDPR