jak silné jsou Vaše cirkadiánní rytmy?

Co získáte v minikurzu zdarma?

🎁odhalte tajemství vašich cirkadiánních rytmů a zjistěte, jak jste na tom. Zodpověďte si na pár dotazů a uvidíte.

🎁po vyplnění dotazníku získáte ZDARMA cenné informace o svých spánkových a životních návycích

🎁ZDARMA také dostanete ochutnávku kurzu Cirkadiánní rytmy, kde se dozvíte jak cirkadiánní rytmy mohou pomoci Vašemu zdraví.

Co je cirkadiánní rytmus a proč je důležitý?

💫Cirkadiánní rytmus je vědecký podložený mechanismus vnitřních biologických hodin, který ovlivňuje spánek, hladinu energie, metabolismus, imunitní systém a další procesy v těle.

💫Je to jako váš vnitřní biologický časovač, který řídí, kdy jste bdělí a kdy spíte, kdy jste nejvíce aktivní a kdy se cítíte unavení.

💫Zdravý a silný circadiánní rytmus je klíčem k optimálnímu zdraví a vitality. Pomáhá udržovat stabilitu vašeho těla a duše, zvyšuje odolnost vůči stresu a podporuje celkový pocit pohody.

Po vyplnění formuláře (vlevo) vám pošlu na e-mail jako dárek  dotazník na téma „Jak silné jsou vaše cirkadiánní rytmy“ a cca půl hodinový MINISEMINÁŘ na téma Cirkadiánních rytmů.

Udržujte své tělo v rovnováze s Cirkadiánními rytmy, objednejte si ochutnávku zdarma.

pro koho je minikurz určen?

🌿Zajímá vás téma biologických hodin a cykličnosti?

🌿Trpíte problémy se spánkem 😴 Zdravý cirkadiánní rytmus vám vrátí dlouho zapomenutý pocit dobrého spánku.

🌿Máte nedostatek energie: 💤 Optimalizujete svůj rytmus – zvýšíte úroveň energie a vitality.

🌿Potýkáte s hmotností: 🍔 Poručená cirkadiánní rytmus ovlivňuje váš metabolismus a chuť k jídlu. Navraťte se zpět ke svému přirozenému rytmu a váze.

🌿Řešíte stres a úzkost: 😰  Snižte úroveň svého stresu a zvyšte odolnost vůči náročným situacím uzdravením cirkadiánního rytmu.

🌿Máte problémy s produktivitou a výkonem: 💼 Zlepšíte koncentraci a výkonnost v práci nebo ve škole. Účast na semináři může pomoci zlepšit organizační schopnosti a efektivitu práce.

🌿Trpíte chronickými nebo  civilizačními zdravotní problémy: 🏥 Trávicí potíže, bolesti hlavy, inzulínové rezistence, obezita, nízká imunita, onkologická onemocnění. Tyto problémy mohou být spojeny s poruchou cirkadiánního rytmu. Podívejte se, jak můžete identifikovat a řešit tyto problémy.

Kdo Vám kurzem provede

Jsem holistická magistra farmacie a vystudovala jsem výživové poradenství, zabývám se dlouhodobě Ájurvédou a hledám spojitosti s TCM a naší západní medicínou. Mou vášní je chronologie, což je Nobelovou cenou oceněný vědní obor zabývající se cirkadiánními rytmu a biologickými hodinami. Mám za sebou léta studia a praxe v oblasti bylin, přírodních i klasických medicín.

Po vyplnění formuláře (vpravo nahoře) vám pošlu na e-mail jako DÁREK ZDARMA dotazník: „Jak silný je Váš Cirkadiánní rytmus“ a MINikurz CIRKADIÁNNÍCH RYTMECH.

Cirkadiánní rytmy

Máte zájem o dotazník zdravých spánkových návyků a životního stylu?

©2023 – Všechna práva vyhrazena | Petra Bianka Horváthová | GDPR